JAK ZAMAWIAĆ - ZAPROSZENIA ŚLUBNE

zamówienie zaproszeń ślubnych i okolicznościowych

FORMULARZ

Gdy już wybierzecie wzór lub zadecydujecie o projekcie indywidualnym, poproście o formularz zamówienia.

ZALICZKA

Po otrzymaniu wypełnionego formularza przedstawimy Wam kosztorys oraz poprosimy o wpłatę zaliczki (ok 20% wartości zamówienia).

PRACE PROJEKTOWE

Po zaksięgowaniu zaliczki przygotowujemy wizualizację Waszego zaproszenia (ok 2-3dni w przypadku projektu gotowego, 7-10 dni roboczych przy projekcie indywidualnym), którą prześlemy Wam do akceptacji.

AKCEPTACJA PROJEKTU

Po zapoznaniu się z projektem zgłaszacie ew. poprawki i uwagi lub akceptujecie projekt do druku a także wpłacacie pozostałą kwotę zamówienia.

PRODUKCJA

Po akceptacji oraz zaksięgowaniu wpłaty rozpoczyna się czas realizacji zamówienia, który wynosi standardowo 5-10 dni roboczych. Istnieje możliwość wykupienia realizacji ekspres (do 6 dni roboczych od zaksięgowania kwoty – dodatkowo płatne 25% od sumy końcowej zamówienia).

WYSYŁKA LUB ODBIÓR

Gotowe zamówienie jest kompletowane i pakowane. Przekazujemy je do wysyłki kurierem DPD Lub zapraszamy Was po odbiór.

JAK ZAMAWIAĆ - DODATKI

KONTAKT 1 MC PRZED ŚLUBEM

Zamówienie zaproszeń już za nami, zatem nadszedł czas na dodatkowe elementy. W temacie dodatków prosimy o kontakt mailowy nie wcześniej niż na miesiąc przed ceremonia. Jest to konieczne w celu rezerwacji miejsca w harmonogramie zleceń. Wtedy też otrzymacie instrukcje jak przygotować materiały do dodatków.

 

SZCZEGÓŁY 2 TYG PRZED

Zamówienie składamy wraz ze wszystkimi niezbędnymi szczegółami (ilości, forma wykonania, listy, treści itp.). Powinniśmy to uczynić nie później niż na 2 tygodnie przed terminem ślubu.

Prosimy o sprawdzenie przesłanych treści pod kątem stylistycznym, merytorycznym i ortograficznym. Wszelkie zmiany spowodowane tymi elementami mogą generować dodatkową opłatę.