KRAINA ZAPROSZEŃ ŚLUBNYCH

Witajcie w Krainie Zaproszeń Ślubnych – to miejsce prowadzone z pasją, powstałe z połączenia dwóch odmiennych charakterów tworzących idealny Team do zadań specjalnych.
Pracujący w Krainie Zaproszeń zespół to miłośnicy dobrego stylu i niekonwencjonalnych rozwiązań.

lepsza polowa

Wciąż zaprzątnięta nowymi pomysłami, dba o najwyższą jakość oraz sprawny przebieg realizacji Waszych zamówień. Poszukuje inspiracji do nowych realizacji i tworzenia nowych wzorów zaproszeń ślubnych. Najbardziej zorganizowana osoba w naszej firmie.

oraz
druga polowa

Wciąż zasypywany pomysłami Lepszej połowy, grafik i projektant z uporem maniaka dążący do perfekcji. Niepoprawny optymista rozpoczynający dzień od mocnej kawy, najszczęśliwszy współpracując z Lepszą Połową przy tworzeniu nowych wzorów zaproszeń ślubnych.

w krainie zaproszen

Zajmujemy się tworzeniem zaproszeń ślubnych oraz pozostałej papeterii ślubnej.
Proponujemy nietypowe i wyjątkowe rozwiązania, które jak najlepiej będą wyrażały Was, Wasz styl oraz z pewnością zachwycą Waszych gości! Tworzymy zaproszenia ślubne charakteryzujące się niepowtarzalnością i oryginalnością wzorów, wysoką jakością, starannym wykonaniem oraz dbałością o każdy szczegół.

Przy tworzeniu indywidualnych projektów, ściśle z Wami współpracujemy mając na względzie przed wszystkim Wasze preferencje oraz oczekiwania. Dzięki temu nasze projekty są idealnie dopasowane do Waszych potrzeb, uwzględniają Wasz gust oraz zainteresowania.

Oprócz zaproszeń ślubnych wykonujemy także pozostałe elementy papeterii ślubnej takie jak księgi gości, winietki, menu, zawieszki na alkohol, magnesy, plany stołów itp. Przy tworzeniu całego zestawu stawiamy na jeden powtarzalny temat i motyw przewodni.

Serdecznie zapraszamy.
Zespół Krainy Zaproszeń